O #ID Bar & Restaurant

#ID Bar - široká nabídka skvělých drinků, populárních koktejlů a vyhlášených vín

Designové řešení prostor #ID baru doplněno moderními prvky Vám přinese pocit útulnosti a pohodlí. Zavítejte i Vy do #ID Bar & Restaurant a užijte si harmonii chutí, barev a profesionálního barového umění přípravy lahodných míchaných nápojů či širokou nabídku vyhlášených vín. Vše je obohaceno a umocněno večerními hudebními produkcemi a posezením v neopakovatelné atmosféře netradičních prostor, které vnáší do #ID baru novodobé trendy, v kombinaci s moderní gastronomií.
Rezervujte si svůj stůl a zažijte jedinečný gastronomický zážitek!

Rezervujte si svůj stůl a zažijte jedinečný gastronomický zážitek!

#ID Restaurant - rozmanité menu moderní fusion kuchyně

Jedinečná zážitková restaurace #ID Bar & Restaurant udává gastronomický diktát moderní kuchyni v karlovarském regionu. Inovace a trendy současné světové gastronomie představuje #ID restaurace ve svém rozmanitém menu moderní fusion kuchyně, která příjemně překvapí i velmi zkušené hodovníky a zachutná i těm největším gurmánům. Hlavní důraz klademe především na výběr nejkvalitnějších surovin od prověřených dodavatelů a následnou zdravou a chutnou přípravu všech nabízených pokrmů. Neváhejte a přijďte si se svými blízkými vychutnat naše speciality.

Jak nás najdete?

#ID Bar & Restaurant se nachází v budově hotelu Carlsbad Plaza, nedaleko proslulých karlovarských kolonád, v těsné blízkosti Císařských lázní a řeky Teplá. 

Dostanete se k nám autobusem č. 2 zastávka Lázně I. Pokud pojedete vlastním automobilem, parkovat můžete přímo před restaurací.

OTEVŘENO DENNĚ: 

OD 18:00 DO 01:00 HOD

Mariánskolázeňská 23, Karlovy Vary

Tel.: (+420) 352 441 194 – E-mail: id@edengroup.cz

Close Menu
ID Bar & Restaurant

Vážení návštěvníci,

Vzhledem k pandemii koronaviru (Covid-19) a vyhlášení nouzového stavu vládou České republiky, již nejsme schopni poskytovat Vám potřebnou úroveň našich služeb, proto Vás s těžkým srdcem musíme informovat o dočasném uzavření #ID bar & restaurant, a to s platností od 13.03.2020 až do odvolání.

Všem Vám přejeme pevné zdraví a hodně síly k překonání současné krize a doufáme, že jakmile tato těžká situace pomine, budeme Vás opět moci přivítat u nás a nabídnout Vám služby na té nejvyšší úrovni. 

S úctou,
Tým #ID bar & restaurant

V případě potřeby můžete kontaktovat naše obchodní oddělení:
PO, ST, PA: 08.00 – 16.30 hod
Tel.: +420 353 225 502

Online
rezervace

Exploze chutí a emocí pro které stojí za to žít!

Rezervujte si svůj stůl a zažijte jedinečný gastronomický zážitek! Rezervaci je možné provést také telefonicky či emailem.

Online
Reservation

Eine Explosion von Aromen, Farben und Emotionen, für die es sich zu leben lohnt!

Reservieren Sie Ihren Tisch und erleben Sie ein einzigartiges gastronomisches Erlebnis! Reservierungen können auch telefonisch oder per E-Mail erfolgen.

Онлайн
бронирование​

Взрыв вкусов и эмоций, ради которых стоит жить!

Забронируйте столик и получите уникальный гастрономический опыт! Бронирование можно сделать по телефону или по электронной почте.

Online
booking

An explosion of flavors, colors and emotions that is worth living for!

Book your table and experience a unique gastronomic experience! Reservations can also be made by phone or e-mail.